SLEVOVÝ KÓD Slevový kód na celý nákup 15% platný do Vánoc ZACINAME15

Péče o náramek

Jak pečovat o váš mexický náramek, aby vydržel co nejdéle jako nový? Pokud se o svůj  náramek budete starat vydrží vám náramek dlouho jako nový. 

Tři základní pravidla. 

1.  Pravidlo - vyvarujte se styku s vodou. Sundejte si náramek před koupáním, sprchování, mytím nádobí a jiných podobných činnostech. Mohlo by dojít k poškození návlekového materiál (gumičky) a nestříbrné spojovací komponenty vlivem vody mění svou barvu. 

2. Pravidlo - náramky si sundejte před spaním, korálky jsou navléknuty na velmi pružné gumičce, ale i přesto je to "pouze" gumička.

3. Pravidlo - odkládejte si svůj mexický náramek i při sportu nebo jiné fyzické námaze.

Doporučujeme nenosit náramky při těžkých pracích a sportovních aktivitách, kdy mohou být poškozeny jednotlivé kameny a komponenty – jsou to přeci jenom převážně přírodní materiály a každý má svou tvrdost.

Působením některých laků na vlasy, parfémů, krémů, mořské vody, chlóru a jiných chemikálií může dojít k poškození povrchové úpravy šperků. Mezi vlastnosti minerálů patří, že okolními vlivy (slunce, voda, vzduch) mění postupem času svou barvu a strukturu (tmavší zesvětlá, hrubší korálek se obrušuje), jedná se o vlastnost nikoliv závadu.